BLOG

Propozycje projektantów na wiosnę przenoszą nas do świata marzeń, marzeń które nie jedna z nas miała – o byciu baletnicą.

Tiulowe sukienki, cieliste kolory, jasne rajstopy, delikatne, zwiewne materiały które dodają nam uroku, tworzą aurę tajemniczości a jednocześnie pokazują nasze ciała w całkiem innym świetle. Możemy być delikatne i nostalgiczne a jednocześnie silne i kobiece. Ballet Style polega na uwolnieniu  w nas tancerki baletowej  w naszym wnętrzu z połyskiem, szyfonem i wszystkimi rzeczami miękkimi i delikatnym na zewnątrz.

Styl na balerinę  z czystymi tkaninami, pływającymi sylwetkami i luksusowymi detalami przeniesie Was podczas wiosennych spacerów, lunchy czy kolacji z przyjaciółmi do świata tajemniczości i lekkości.

Styl baletowy przewija się w modzie już od dawna powraca i zanika jednak twardo w niej stoi. Już lata temu stylistka i projektantka Patrycia Field która odpowiedzialna była za stylizacje do filmu „Sex and the city” miała nosa do baletowego look’u. Sarah Jessica Parker bohaterka filmu i moja muza propagowała elementy baletowej garderoby nie tylko w filmie ale i w życiu prywatnym. Jako Carrie Bradshaw zachwycała nas i zachwyca do tej pory tiulowymi spódnicami, cielistymi body i delikatnymi butami.

Utwórz Swój  styl baletowy z Pływających tkanin…

– Sznurowanych baletek – Krzyżuj i owijaj staniki na  bluzkach, sukienkach, body  – Używaj delikatnych  odcieni- Stosuj długie warstwy – Baw się  tiulem  – Spróbuj długich, zwiewnych spódnic i sukienek – noś cieliste kabaretki i legginsy.

W sieciówkach możecie znaleźć szeroką gamę ubrań w których poczujecie się  i będziecie wyglądać jak baletnice, polecam ZARA, MANGO, RESERVED.

Poniżej moja stylizacja  z ostatniej sesji dla marki obuwniczej Karino – moja wersja baletnicy  na wiosenną randkę, połączenie delikatnego beżu sukienki i buty w mocnym  kolorze oraz propozycje projektantów w stylu baletowym.