Witam Cię  nazywam się  Elka Michnowska jestem stylistą i kreatorem wizerunku.

Od zawsze moje życie łączyło się z modą, zawsze szukałam swojego indywidualnego look’u , uciekałam od stereotypów, miałam własny, wypracowany styl.  Podobnie jak bohaterka filmu Sex in the city Carrie Bradshaw kocham modę. To jej stylizacje za które odpowiedzialna jest Patricia Field – kostiumograf i stylistka-  uświadomiły mi, że moda jest dla każdego, że wszystko jest dozwolone, tylko trzeba to umiejętnie wykorzystać dla siebie. 

Po 40′ powróciłam do moich marzeń, które towarzyszyły mi  od zawsze – by zajmować się modą więc jestem żywym przykładem, że  „Dreams come true”.

Do tej pory miałam przyjemność pracy przy sesjach zdjęciowych dla firm, eventach, reklamach oraz sesjach indywidualnych. Nagrywałam filmiki edukacyjne, byłam visual merchandiserem firmy Liparie i stylistą przy pokazach mody tej firmy.

Współpracuję z magazynami fashion – tworzę teksty o modzie, przygotowuję sesje fashion.

Jestem również  certyfikowaną osobistą stylistką i personal shopperem.

W pracy osobistej stylistki staram się aby każdy, odnalazł własną drogę wyrażania siebie poprzez strój. Jestem zdania, że każda z nas może być Carrie Bradshaw na swój  własny sposób. Nie trzymam się sztywno zasad – określonych palet kolorów dla typów urody, nie dobieram obsesyjnie ubrań do typów sylwetki – pracuję na 4 elementach, które są dla mnie istotne przy doborze ubrań dla klienta. Te 4 elementy to również wyjście do prowadzenia mojego autorskiego szkolenia -” Jak znaleźć swój styl ? ”

Moja droga zawodowa  zaczęła się od  korporacji, gdzie pracowałam przez 7 lat i czułam, że to nie jest moja wymarzona droga kariery. Zamieniłam więc biuro na salę fitness i przez niemal 10 lat byłam instruktorem fitness, gdzie odnosiłam udokumentowane sukcesy,  ta praca otworzyła mnie na ludzi , dała ogromną satysfakcję.  Klientki ceniły mnie za sposób prowadzenia zajęć i za indywidualne podejście do każdej z nich, tak również postępuję obecnie w pracy stylisty, każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, każda sesja jest przygotowana na 100%, w pracy nastawiona  jestem na pełne zadowolenie moich klientów.